فروش دستگاه یکبار مصرف
خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی پلاستیکی گیاهی آلومینیومی

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی پلاستیکی گیاهی آلومینیومی

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف در انواع مختلف وجود دارند و این دستگاه ها هرکدام برای تولید یک، ظروف یکبار مصرف خاصی طراحی و ساخته شدند. آیا به نظر شما دستگاه های تولید این ظروف وظایف مجزا از هم دارند؟

امروزه شاهد انواع و اقسام ظروف یکبار مصرف در جنس های متفاوتی هستیم که هر کدام از این ظروف توسط دستگاه های مختلف تهیه شده و روانه بازار می شود. لذا یک سری از دستگاه ها که قبلا نیز به آن اشاره شد، در خط تولید دو نوع از ظروف یک بار مصرف استفاده شده و محصولات مد نظر را با قالب های در نظر گرفته شده تولید می کند.

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی

دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی از جمله دستگاه هایی به شمار می آید که فقط در خط تولید یک نوع ظرف یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. لذا این دستگاه برای تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی بوده و قالب های خاص خود را دارد. جدا از این بحث ظروف یکبار مصرف کاغذی به دلیل اینکه نمی توان ورقه های آن را به راحتی تهیه کرد، زیرا که ورقه های آن وارداتی بوده و به همین دلیل این ظروف به نسبت گران تر می باشد.

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی گیاهی و آلومینیومی

همانطور که گفتیم انواع و اقسام ظروف یکبار مصرف وجود دارند، که هرکدام خصوصیات مجزا از هم دارند. این ظروف توسط دستگاه های مخصوص به خود تهیه و تولید می شوند، اما جالب است بدانید که ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی در یک خط تولید تهیه و تولید می شوند، یعنی خط تولید این دو عین هم می باشد، با این تفاوت که مواد اولیه آن ها باهم فرق می کند.

اما جدا از این دو ظروف، ظروف آلومینیومی نیز وجود دارد که همانند ظروف یکبار مصرف  کاغذی در خط تولید مجزا تهیه و تولید می شود. این ظروف به نسبت گران تر بوده و دلیل آن را می توان در وارداتی بودن ورقه ها و متفاوت بودن قالب ها و علاوه بر آن جنس این ظروف بیان کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی از نشاسته و پلاستیکی

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی به گفته تولید کنندگان عین هم می …

آراد برندینگ
راد ماشین