سرخط خبرها
خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / قیمت دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه 320 تن

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه 320 تن

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بسته به میزان و حجم دستگاه متفاوت بوده و اما دستگاه های تزریق سبد میوه با حجم 320 تن با قیمتی فوق العاده در بازار عرضه می شوند.

دستگاه تزریق پلاستیک از مهم ترین دستگاه های روز برای تولید تجهیزات پلاستیکی فشرده بوده است و به تولید بهترین ها می پردازد. ناگفته نماند که برای تولید هر محصول پلاستیکی نیاز به قالب های مختلفی بوده است و همچنین حجم دستگاه متناسب با نوع تولید، تعیین می شود. قیمت دستگاه تزریق پلاستیک را می توانید از شبکه های مجازی به صورت اینترنتی دریافت فرمایید.

دستگاه تزریق پلاستیک سبد میوه 320 تن

از مهم ترین محصولات پلاستیکی که در اندازه و حجم های گوناگونی تولید می شود و البته پراستفاده کننده ترین محصول پلاستیکی در زندگی روزمره بوده است، سبد میوه نام دارد. این محصول در حجم های مختلفی عرضه شده که عبارت اند از:

  • سبد میوه 6 کیلویی
  • سبد میوه 10 کیلویی
  • سبد میوه 18 کیلویی
  • سبد میوه 20 کیلویی

ناگفته نماند که برای تولید سبد میوه از دستگاه تزریق پلاستیک خاصی استفاده می شود و بهترین دستگاه برای ساخت سبد میوه، دستگاه تزریق 320 تن بوده است.

در مورد دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن بیشتر بدانید

دستگاه تزریق پلاستیک 320 تن از ارزانترین نوع دستگاه صنعتی بوده است که برای تولید سبد های میوه با حجم 14 کیلوگرم استفاده می شود. این دستگاه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در ادامه بیان شده است:

  • دارای ظرفیت تزریق یا توان مواد دهی 800 گرمی
  • دارای قدرت گیره بیش از 300 یا 320 تن
  • تولید شده در انواع ایرانی و چینی
  • بهترین روش تولید سبد میوه 14 کیلویی
  • دارای خدمات پس از فروش

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک همانطور که مستحضر می باشید، براساس عوامل مختلفی تعیین می شود. این محصول توسط شرکت های زیادی تولید شده است که در روند قیمت گذاری بی تأثیر نمی باشند. از عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه تزریق پلاستیک می توان به نوع دستگاه، اندازه دستگاه، سازنده دستگاه و… اشاره کرد.

همچنین قیمت دستگاه تزریق پلاستیک را می توانید از نمایندگی های اصلی به صورت مستقیم دریافت کرده و یا با قیمت ارزانتر نسبت به خرید آن اقدام فرمایید.

جهت سفارش ساخت و خرید انواع دستگاه های راد ماشین با ما تماس بگیرید:
مهندس صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastiksaz

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک و قالب پریفرم

فروش دستگاه تزریق پلاستیک و دستگاه قالب پریفرم از طریق برند های معتبر تولید کننده …